HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Üyelik Girişi
Basın Yayın Halkla İlişkiler
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 2°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.20122.21
Euro2.76432.7754

Anasayfa

Adana Havalimanı personeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Murat HÖKKÜ arkadaşımız vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 10:00 da Adana Asri mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.
31.10.2014
Türkiye Cumhuriyetinin 91. Kuruluş yıldönümünü kutlu olsun. Aziz şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyoruz.
29.10.2014
Adana Havalimanındaki görevli arkadaşlarımıza yapılan saldırılar son zamanlarda sıklaşarak artmış olup kalıcı hasar ve hayati tehlike doğuracak düzeylere ulaşmıştır. Bunun üzerine Adana Valiliği başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarına (İçişleri Bakanlığı, UDH Bakanlığı, SHGM) ve sendikalara ( BTS, TUS, UÇMS) Hukuk Kurulumuz tarafından hazırlanan '' Güvenlik Tedbirleri Hakkında'' konu başlıklı yazılarımızı göndermiş bulunmaktayız. İlgili yazı için konu başlığına tıklayınız.
11.10.2014
24.10.2014
Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Yönetimi olarak Sn. Özkan POLAT'a şükranlarımızı sunar, çalışanlarında başarılar dileriz. Elazığ Temsilcimiz Sn. Fethi ATAŞ'ın Açaklamaları; Havalimanıza atanan yeni meydan müdürümüzü derneğimiz adına arkadaşlarımızla hayırlı olsun ziyaretinde bulunduktan sonra sıkıntılarımızı dile getirdik kendiside nöbet yerlerimizi gezerek çalıştığımız ortamların çalışmaya elverişli olmadığını eksiklerimizi görerek neler yapılabileceği konusunda konuştuk ve isteklerimizi söyleyip bunlar için çözüm istedik.Havalimanı Müdürümüz sayın ÖZKAN POLAT beyefendiye gerçekten çok teşekkür ederiz yıllardır kötü durumdaki nöbet yerlerimizi insanca çalışılacak sağlıklı bir hale getirdiği için. Devama bakınız lütfen
22.10.2014
Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Yönetimi olarak Sn. Fikret Bağca'ya şükranlarımızı sunar, çalışanlarında başarılar dileriz. Iğdır Dernek Temsilciliğimizin Açıklamaları; Iğdır Havalimanı Müdürü sayın Fikret BAĞCA' ya, Güvenlik personeline göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka nedeniyle; Aynı zamanda kendisininde eski bir Koruma ve Güvenlik Görevlisi olması münasebetiyle , Derneğimizin kendisine şükran-en layık gördüğü plaketi, Iğdır Havalimanı Koruma ve Güvenlik Şef Vekili Erhan BAHADIR sayın müdürümüze makamında teslim etmiştir. Müdürümüz sayın Fikret BAĞCA, bu plaketin kendisini çok memnun ettiğini dile getirmiş ve derneğimizin şimdiye kadar göstermiş olduğu başarının kısa sürede uzun vadeli başarılar getirdiğini söyleyerek tüm dernek çalışanlarına ve güvenlik personellerine selamlarını iletmiştir.
22.10.2014
"Ulaştırma Memursen Genel Baskanı Sayın Can CANKESEN'E Hac dönüşü nedeniyle nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Derneğimiz yönetimi adına Genel Başkanımız Sayın Şinasi MURATOĞLU beraberindeki heyetle gerçekleştirilen ziyaret esnasında yaklaşan KiK toplantısında Koruma ve Güvenlik Görelilerinin sorunlarına ilişkin hazırlanan dosya kendilerine sunulmuş, çözümüne ilişkin destek istenmiştir.
20.10.2014
17-18 Ekim’de WOW Convention Center’da düzenlenecek fuarın ana sponsorluğunu Türk Hava Yolları, altın sponsorluğunu AFA - Girne Amerikan Üniversitesi ve bronz sponsorluğunu AnadoluJet üstleniyor. IFTE 2014; Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan 100’ün üzerinde katılımcı firmayı, 10 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayacak.
12.10.2014
Mübarek Kurban Bayramı'nın ülkemizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. Şinasi MURATOĞLU
04.10.2014
Konya Havalimanında Görevli Meslektaşımıza karşı yapılan hakaret ve görevini yaptığı için kendisine karşı yapılan yanlış tutum ve davranışlar sebebi ile Dernek Hukuk kurulumuzun girişimiyle 21.06.2013 de dava açılmıştı. Açılan dava sonuçlanmıştır. Mahkeme kararı için başlığa tıklayınız. Derneğimizin Üyeleri Meslektaşlarımıza yapılan her haksız tutumun karşısında ve arkadaşlarımızın yanındayız.
10.09.2014
 1