HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Üyelik Girişi
Basın Yayın Halkla İlişkiler
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 18° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.2382.247
Euro2.86222.8736

Anasayfa

"Ulaştırma Memursen Genel Baskanı Sayın Can CANKESEN'E Hac dönüşü nedeniyle nezaket ziyareti gerçekleştirildi. Derneğimiz yönetimi adına Genel Başkanımız Sayın Şinasi MURATOĞLU beraberindeki heyetle gerçekleştirilen ziyaret esnasında yaklaşan KiK toplantısında Koruma ve Güvenlik Görelilerinin sorunlarına ilişkin hazırlanan dosya kendilerine sunulmuş, çözümüne ilişkin destek istenmiştir.
20.10.2014
17-18 Ekim’de WOW Convention Center’da düzenlenecek fuarın ana sponsorluğunu Türk Hava Yolları, altın sponsorluğunu AFA - Girne Amerikan Üniversitesi ve bronz sponsorluğunu AnadoluJet üstleniyor. IFTE 2014; Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan 100’ün üzerinde katılımcı firmayı, 10 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayacak.
12.10.2014
Adana Havalimanındaki görevli arkadaşlarımıza yapılan saldırılar son zamanlarda sıklaşarak artmış olup kalıcı hasar ve hayati tehlike doğuracak düzeylere ulaşmıştır. Bunun üzerine Adana Valiliği başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarına (İçişleri Bakanlığı, UDH Bakanlığı, SHGM) ve sendikalara ( BTS, TUS, UÇMS) Hukuk Kurulumuz tarafından hazırlanan '' Güvenlik Tedbirleri Hakkında'' konu başlıklı yazılarımızı göndermiş bulunmaktayız. İlgili yazı için konu başlığına tıklayınız.
11.10.2014
Mübarek Kurban Bayramı'nın ülkemizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. Şinasi MURATOĞLU
04.10.2014
Derneğimizin hazırladığı 5188 sayılı kanunla ilgili değişiklikler; yıpranma, özlük hakları ve sivil havacılık kanununa tabi olmamız için hazırlanan dosyalar Elazığ Ak Parti Milletvekilleri Şuay Alpay, Faruk Septioğlu, Şermin Balık ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'a verilmiş olup destekleri istenmiştir. Elazığ Temsilcilimiz Fethi Ateş'e teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
29.09.2014
Konya Havalimanında Görevli Meslektaşımıza karşı yapılan hakaret ve görevini yaptığı için kendisine karşı yapılan yanlış tutum ve davranışlar sebebi ile Dernek Hukuk kurulumuzun girişimiyle 21.06.2013 de dava açılmıştı. Açılan dava sonuçlanmıştır. Mahkeme kararı için başlığa tıklayınız. Derneğimizin Üyeleri Meslektaşlarımıza yapılan her haksız tutumun karşısında ve arkadaşlarımızın yanındayız.
10.09.2014
Dernek Genel Başkanımız Yönetim Kurulu Üyelerimizle UDHB Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e tebrik ve tanışma ziyareti gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU Derneğinizin amaç ve faaliyetletleri ile ilgili bilgilendirme yapmış ve Sivil havacılık güvenliği alanındaki sorunları ve çözüm önerilerimiz üzerinde değerlendirme yaparak ilgili raporumuzu dosya olarak sunmuştur. Bu alanda yapılacak olan çalışmalara da aktif olarak katılmaya ve görev almaya istekli olduğumuzu bildirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN Bakanlığımız ulaştırma hizmeti görevinin tüm personeli, çalışanlarıyla birlikte bu işin yapılacağı ve başarılacağını dile getirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e yeni görevinde başarılar diler, samimi ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
01.07.2014
Kurumda Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmakta iken Sağlık şartları gerekçesiyle Hakem Hastane tarafından ''Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz'' raporu verilmiştir. Bu rapor nedeniyle kurum emekliliğe sevk işlemi gerçekleştirmiştir. İdare mahkemesine açılan dava sunucunda emeklilik işleminin yürütmesinin durdurulmasına karar verilmiştir. Mahkeme Kararı için konu başlığına tıklayınız.
03.06.2014
Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şinasi MURATOĞLU beraberinde Genel Sekreterimiz Şükrü ÇANKAYA ve Mali İşler Sorumlumuz Erhan ALPARSLAN ile birlikte 14-17/05/2014 tarihlerinde sırasıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas/Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanında Havalimanı Yetkilileri ve değerli üyelerimizle istişare ve bilgilendirme toplantıları yapmak üzere ziyaretlerde bulunmuşlardır.
23.05.2014
Dernek Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU ve yönetimden Erhan ALPARSLAN , Şükrü ÇANKAYA 'nın katılımlarıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanında Derneğimizin faliyetleri hakkında bir toplantı yapılmıştır.
15.05.2014
 1