HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Üyelik Girişi
Basın Yayın Halkla İlişkiler
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 18° 14°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.20922.2132
Euro2.86002.8652

Anasayfa

Konya Havalimanında Görevli Meslektaşımıza karşı yapılan hakaret ve görevini yaptığı için kendisine karşı yapılan yanlış tutum ve davranışlar sebebi ile Dernek Hukuk kurulumuzun girişimiyle 21.06.2013 de dava açılmıştı. Açılan dava sonuçlanmıştır. Mahkeme kararı için başlığa tıklayınız. Derneğimizin Üyeleri Meslektaşlarımıza yapılan her haksız tutumun karşısında ve arkadaşlarımızın yanındayız.
10.09.2014
30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyoruz.
30.08.2014
Amacı, Ülkemiz genelindeki tüm havalimanlarında görev yapan DHMİ Koruma ve Güvenlik personelinin birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bir arada hareket ederek var olan sorunlarımızın çözümüne katkı sağlamak olan derneğimizin, kuruluş tarihinden bu güne kadar yaptığı çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli üyelerimize teşekkür eder, Derneğimizin Kuruluş yıldönümünü kutlarım. Şinasi MURATOĞLU
03.08.2014
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Muratoğlu
28.07.2014
HAVALİMANLARI KORUMA MEMURLARI DERNEĞİ ÜYELERİNİN BİLGİSİNE Ramazan ayının girmesine müteakip bazı Havalimanlarından Dernek temsilcilerimiz aracılığı ile iftar yemekleri düzenlenmesi cihetine gidilmiş derneğimizden maddi anlamda destek talebinde bulunulmuştur. Konu Derneğimizin 14/06/2014 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında gündeme gelmiş Ramazan ayında verilmesi planlanan iftar yemekleri ücretlerinin Soma’da ve Ortadoğu’da yaşanan felaketlerden dolayı yardım amaçlı olarak verilmesi kararı alınmıştır.
08.07.2014
Dernek Genel Başkanımız Yönetim Kurulu Üyelerimizle UDHB Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e tebrik ve tanışma ziyareti gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU Derneğinizin amaç ve faaliyetletleri ile ilgili bilgilendirme yapmış ve Sivil havacılık güvenliği alanındaki sorunları ve çözüm önerilerimiz üzerinde değerlendirme yaparak ilgili raporumuzu dosya olarak sunmuştur. Bu alanda yapılacak olan çalışmalara da aktif olarak katılmaya ve görev almaya istekli olduğumuzu bildirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN Bakanlığımız ulaştırma hizmeti görevinin tüm personeli, çalışanlarıyla birlikte bu işin yapılacağı ve başarılacağını dile getirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e yeni görevinde başarılar diler, samimi ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
01.07.2014
Kurumda Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmakta iken Sağlık şartları gerekçesiyle Hakem Hastane tarafından ''Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz'' raporu verilmiştir. Bu rapor nedeniyle kurum emekliliğe sevk işlemi gerçekleştirmiştir. İdare mahkemesine açılan dava sunucunda emeklilik işleminin yürütmesinin durdurulmasına karar verilmiştir. Mahkeme Kararı için konu başlığına tıklayınız.
03.06.2014
Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şinasi MURATOĞLU beraberinde Genel Sekreterimiz Şükrü ÇANKAYA ve Mali İşler Sorumlumuz Erhan ALPARSLAN ile birlikte 14-17/05/2014 tarihlerinde sırasıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas/Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanında Havalimanı Yetkilileri ve değerli üyelerimizle istişare ve bilgilendirme toplantıları yapmak üzere ziyaretlerde bulunmuşlardır.
23.05.2014
Dernek Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU ve yönetimden Erhan ALPARSLAN , Şükrü ÇANKAYA 'nın katılımlarıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanında Derneğimizin faliyetleri hakkında bir toplantı yapılmıştır.
15.05.2014
Derneğimiz 23.04.2014 tarihinde DHMİ’de faaliyet gösteren Derneklerle Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nde yapılan istişare toplantısına katılım yapmıştır. Türk Ulaşım Sendikası Genel Başkanı Sn.Şerafeddin DENİZ ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin hazır bulunduğu toplantılarda, personeli ilgilendiren konular üzerinde fikir alışverişi yapılarak izlenilmesi gereken yollar belirlenmiştir.
25.04.2014
 1