HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Üyelik Girişi
Basın Yayın Halkla İlişkiler
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 1°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.32142.3307
Euro2.85822.8696

Anasayfa

Derneğimiz TBMM Meclis İdare Amiri Vekilimiz sayın Ömer Faruk ÖZ’ü ziyaret etti. Genel Başkanınız sayın Şinasi MURATOĞLU Derneğimiz amaç ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak Güvenlik Görevlilerinin yıpranma ve silah tazminatı çalışmalarında destek olunmasını istemiştir.
02.12.2014
"ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR" Büyük emek ve fadakarlıklarla bizlere örnek olmaya çalışan öğretmenlerimize şükranlarımızı sunarız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
24.11.2014
Değerli Arkadaşlarım, Yakın zamanda Adana Havalimanında görev yapan arkadaşımız ve meslektaşımız Murat HÖKKÜ’yü kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Başta ailesine, sevenlerine ve tüm DHMİ Güvenlik teşkilatına başsağlığı dilerim.   Kurmuş olduğumuz Derneğimizin amaçlarından birisi bu tür olaylarda birlik ve beraberlik içerisinde olup; acımızı paylaşarak azaltmaktır. Ancak kurumsal bir yapıda olan Derneğimizin bu dayanışmanın içerisinde olabilmesi için yürürlükte bulunan mevzuata uygun hareket etmemiz gerekmektedir.
11.11.2014
"Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır."
09.11.2014
Derneğimiz Yönetinim Kurulu Başkanı Şinasi Mutaoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz Amasya Merzifon, Samsun Çarşamba, Sinop ve Trabzon Havalimanlarını ziyaret etmişlerdir. Başta Havalimanı Mülki İdare Amirleri ve Meydan Müdürlerimiz Dernek Temsilcilerimiz ile beraber ziyaret edilmiş olup sonrasında meslektaşlarınız ile biraraya gelerek toplantı ve bilgi alışverişi yapılmıştır. Üyelerimizle birebir nöbet yerinde ve sosyal ortamlarda havalimanında yaşanan sorunları ile öncelikli çözülmesi gereken genel sorunlar hakkında bilgi görüş ve fikirlerimiz karşılıklı olarak paylaşılmıştır. Derneğimiz bu ziyaretlerle teşkilatlanma çalışmalarına bir ivme kazandırmış olup ayrıca dernek Temsilcilerimizin Havalimanı yerel yöneticileriyle arasındaki iletişimiz bağını güçlendirmiştir.
09.11.2014
Adana Havalimanında görevliyken vefat eden Kor.Güv.gorevlisi Murat Hökkü için Adana Havalimanında Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımızın yapmış oldukları yardım kampanyasına destek olmak için ilgili hesap no Türkan Hökkü Ziraat Bnk. Yağ cami şb. iban no TR100001001121262589735001
07.11.2014
Güvenlik görevlisinin 'Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz' raporu neticesinde kurum tarafından tesis edilen emeklilik işlemini idare mahkemesinde açılan dava ile yürütmesini durdurmuştu. İstanbul 9. İdare Mahkemesi emeklilik işleminin iptal edilmesine karar vermiştir. Karar metni için konu başlığına tıklayınız. (Mahkeme kararları dosyası emeklilik işleminin durdurulması)
02.11.2014
Adana Havalimanı Başmüdürlüğü personeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Murat HÖKKÜ arkadaşımız yakalanmış olduğu çok nadir görülen bir mide kanseri nedeniyle vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.
31.10.2014
Türkiye Cumhuriyetinin 91. Kuruluş yıldönümünü kutlu olsun. Aziz şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyoruz.
29.10.2014
Adana Havalimanındaki görevli arkadaşlarımıza yapılan saldırılar son zamanlarda sıklaşarak artmış olup kalıcı hasar ve hayati tehlike doğuracak düzeylere ulaşmıştır. Bunun üzerine Adana Valiliği başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarına (İçişleri Bakanlığı, UDH Bakanlığı, SHGM) ve sendikalara ( BTS, TUS, UÇMS) Hukuk Kurulumuz tarafından hazırlanan '' Güvenlik Tedbirleri Hakkında'' konu başlıklı yazılarımızı göndermiş bulunmaktayız. İlgili yazı için konu başlığına tıklayınız.
11.10.2014
 1