HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Üyelik Girişi
EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER KURULU
Bilişim Teknoloji

Anasayfa

27.02.2015 tarihinde ARFF Derneği ile Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından organize edilen ve Türk Ulaşım - Sen ile Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, özelde ARFF Memurları ve Güvenlik Görevlilerinin Genel de ise bütün DHMİ Çalışanlarının temel sorunları ve bu sorunların çözüm yolları ile ilgili yapılan değerlendirmeler neticesinde takip edilecek yol haritası üzerinde fikir birliğine varılmıştır. Buna göre; Toplantıya katılan 2 sendika ve 2 dernek yöneticilerinden oluşan geçici bir komisyonun kurulmasına ve bu komisyon marifeti ile de DHMİ de faaliyet gösteren bütün diğer sivil toplum kuruluşlarının yetkililerinin de katılacağı daha geniş katılımlı bir toplantının en kısa sürede gerçekleştirilmesine, yol haritasına son şeklinin verilmesine ve bununla ilgili olarak da ortak bir deklarasyon metni hazırlanarak kamuoyu ile paylaşılmasına karar verilmiştir.
28.02.2015
Hava Arama ve Kurtarma Derneği Genel Başkanı Sayın Hasip YÜCEL Derneğimizi ziyaretinde Dernek Genel Başkanımız Sayın Şinasi MURATOĞLU ve yönetim kurulu üyelerimizle yapılan samimi sohbette gündemdeki ortak sorunlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Yapılan istişare neticesinde ortak sorunların çözümünde sivil toplum kuruluşlarının birbirleriyle dayanışma içerisinde ortak platformlarda hareket edilebileceği konusunda fikir birliğine varılmıştır. Hava Arama ve Kurtarma Derneği Baskanı ve değerli üyeleri ile Arff memuru mesai arkadaşlarımıza Derneğimiz ve meslektaşlarımız adına teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
24.02.2015
MILAS BODRUM HAVALIMANI BASMUDUR YARDIMCISI VE HAVA TRAFIK KONTROLORU ERHAN MENSIZ HAKKIN RAHMETINE KAVUSMUSTUR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLI AILESINE, DOST VE YAKINLARINA BAS SAGLIGI DILERIZ.
21.02.2015
ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI PERSONEL SERVİSİNDE KAZA GEÇİREN BÜTÜN PERSONELİMİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DİLERİZ. YARALANAN ARKADAŞLARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ. DERNEK YÖNETİM KURULU ADINA GENEL BAŞKAN ŞİNASİ MURATOĞLU
16.02.2015
Derneğimiz Oteller ve araç kiralama firmaları ile anlaşma yapmıştır. Anlaşmalı otel ve araç kiralama şirketleriyle yapılan anlaşmalar çerçevesinde üylerimize özel avantajlar sağlanmıştır. Havayolu şirketleriylede görüşmelerimiz devam etmektedir. Anlaşmalı firmalar ile ilgili bilgiler internet sitemizden sizlere duyurulacaktır. Detaylı bilgi almak için Üyelerimize Avantajlar bölümüne bakınız lütfen. Derneğimizin konuyla ilgili yetkili kişileri ve irtibat bilgileri için devama bakınız lütfen.
04.02.2015
Strateji Geliştirme Kurulumuz 13 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da dernek merkezinde toplanarak aşağıdaki konu başlıklarını görüşülmüştür. Detaylı bilgi için konu devamına bakınız.
26.01.2015
Sivil Havalimanları Koruma ve Güvenlik Memurları Derneği Türk Sivil Havacılık Güvenliğimizin önemli aktörü Sivil Havalimanları Koruma ve Güvenlik Memurları Derneği Başkanı Şinasi Muratoğlu sorularımızı yanıtlandırdı. Yazının tamamını görmek için devama bakınız.
19.01.2015
Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Şinasi MURATOĞLU ve Yönetim kurulu üyelerimiz Özel Güvenlik Daire Başkanı Sayın Musa TİYEK' i makamında ziyaret etmişlerdir. Güncenlenmekte olan 5188 sayılı yasayla ilgili teklif ve önerilerimiz hakkında Sayın Musa TİYEK le istişare yapılmış olup çalışmalarımız dosya halinde kendilerine iletilmiştir.Özel Güvenlik Daire Başkanımız Sayın Musa TİYEK in 1997 tarihinden itibaren Özel Güvenlik sektörü ile ilgili çalışmalarıyla bu konuda bilgi ve tecrübesinin güncellenmekte olan 5188 sayılı kanuna yansıyarak güzel bir çalışma ortaya çıkacaktır. Kendilerine bilgi ve birikimini bizlerle paylaştıgı için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. İletilen teklif ve önerilerimiz için devama bakınız lütfen.
08.01.2015
Türk Ulaşım-Sen Genel Merkezinden Genel Başkan Sn. Şerafettin DENİZ, Genel Sekrekeri Sn. Gürol TOKER Şube Başkanları Sn Vedat EMRE ve Sn. Mustafa MORKOYUN Derneğimizi ziyarette bulunmuşlardır. Dernek Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU tarafından dernek amaç ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılarak Üyelerimizin talepleri noktasında fikir alışveri yapıldı. Şerafettin bey iş kolumuzda mevcut sorunların topyekun ele alınarak çözülmesi gerektiğini ve bu yerin toplu sözleşme masası olduğunu sorunların çözümünü her neyse masaya bunların yatıralacağını çözümü noktasındada ısrarlı olacaklarını dile getirmişlerdir. Yaptıkları ziyaretden dolayı Türk Ulaşım-Sen Genel Merkezine üyelerimiz adına teşşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. Taleplerimizle ilgili verilen dosya içeriği için lütfen devama bakınız.
06.01.2015
Derneğimiz TBMM Meclis İdare Amiri Vekilimiz sayın Ömer Faruk ÖZ’ü ziyaret etti. Genel Başkanınız sayın Şinasi MURATOĞLU Derneğimiz amaç ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak Güvenlik Görevlilerinin yıpranma ve silah tazminatı çalışmalarında destek olunmasını istemiştir.
02.12.2014
 1 
YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret54038
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 2°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.51012.5203
Euro2.81352.8248