HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Dernek yönetim kurulu olarak, Genel Müdürümüz Sayın Serdar Hüseyin YILDIRIM'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Derneğimiz hakkında bilgi verilmiştir. Sayın Genel Müdürümüze göstermiş olduğu güleryüz ve samimiyetten dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.
18.03.2015
Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren DHMİ Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde belirtilen bazı unvanlara ve sınavlara Koruma ve Güvenlik Memurlarının başvurma hakkını engelleyen ilgili maddelerin iptali için Danıştay ilgili dairesine Derneğimiz Hukuk bürosu tarafından başvuru yapılmıştır. Tüm üyelerimize duyurulur.
06.03.2015
Sivil Havalimanları Koruma ve Güvenlik Memurları Derneği Türk Sivil Havacılık Güvenliğimizin önemli aktörü Sivil Havalimanları Koruma ve Güvenlik Memurları Derneği Başkanı Şinasi Muratoğlu sorularımızı yanıtlandırdı. Yazının tamamını görmek için devama bakınız.
19.01.2015
Derneğimiz Genel Başkanı Sayın Şinasi MURATOĞLU ve Yönetim kurulu üyelerimiz Özel Güvenlik Daire Başkanı Sayın Musa TİYEK' i makamında ziyaret etmişlerdir. Güncenlenmekte olan 5188 sayılı yasayla ilgili teklif ve önerilerimiz hakkında Sayın Musa TİYEK le istişare yapılmış olup çalışmalarımız dosya halinde kendilerine iletilmiştir.Özel Güvenlik Daire Başkanımız Sayın Musa TİYEK in 1997 tarihinden itibaren Özel Güvenlik sektörü ile ilgili çalışmalarıyla bu konuda bilgi ve tecrübesinin güncellenmekte olan 5188 sayılı kanuna yansıyarak güzel bir çalışma ortaya çıkacaktır. Kendilerine bilgi ve birikimini bizlerle paylaştıgı için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz. İletilen teklif ve önerilerimiz için devama bakınız lütfen.
08.01.2015
Derneğimiz TBMM Meclis İdare Amiri Vekilimiz sayın Ömer Faruk ÖZ’ü ziyaret etti. Genel Başkanınız sayın Şinasi MURATOĞLU Derneğimiz amaç ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak Güvenlik Görevlilerinin yıpranma ve silah tazminatı çalışmalarında destek olunmasını istemiştir.
02.12.2014
Güvenlik görevlisinin 'Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz' raporu neticesinde kurum tarafından tesis edilen emeklilik işlemini idare mahkemesinde açılan dava ile yürütmesini durdurmuştu. İstanbul 9. İdare Mahkemesi emeklilik işleminin iptal edilmesine karar vermiştir. Karar metni için konu başlığına tıklayınız. (Mahkeme kararları dosyası emeklilik işleminin durdurulması)
02.11.2014
07.09.2015
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum... Şinasi MURATOĞLU
30.08.2015
AMAÇLARI ; SINIRLARI AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KANI İLE ÇİZİLMİŞ,BU CENNET VATANIMIZI BÖLMEK OLAN,BİR ARADA YAŞAMA DUYGUSU VE ŞUURUNDAN YOKSUN,DEVLETİN İMKANLARINDAN YARARLANAN VE BUNLARI İNKAR EDEREK YOKLUK POLİTİKALARI GÜDEN,DÜRÜST VATANDAŞLARIN ÖDEDİĞİ VERGİLERLE YAPILAN KAMU BİNALARINI YAKAN YAPILACAK HİZMETLERİ ENGELLEYEN RESMİ SİVİL VATANDAŞLARIMIZI HAİNCE SALDIRILARLA ŞEHİT EDEN ŞEREF YOKSUNU PKK TERÖR ÖRGÜTÜ VE SEMPATİZANLARINI SİİRT VOR İSTASYONUNA YAPTIKLARI HAİN SALDIRI NEDENİYLE ŞİDDETLE KINIYOR ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULU ADINA GÜVENLİK PERSONELİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUZ.
07.08.2015
20.07.2015
... 10 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret163965
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 34° 18°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.13176.1563
Euro6.94526.9731
TEŞKİLAT ŞEMASI