HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Adana Havalimanındaki görevli arkadaşlarımıza yapılan saldırılar son zamanlarda sıklaşarak artmış olup kalıcı hasar ve hayati tehlike doğuracak düzeylere ulaşmıştır. Bunun üzerine Adana Valiliği başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarına (İçişleri Bakanlığı, UDH Bakanlığı, SHGM) ve sendikalara ( BTS, TUS, UÇMS) Hukuk Kurulumuz tarafından hazırlanan '' Güvenlik Tedbirleri Hakkında'' konu başlıklı yazılarımızı göndermiş bulunmaktayız. İlgili yazı için konu başlığına tıklayınız.
11.10.2014
23.04.2015
27.03.2015
18.03.2015
05.03.2015
27.02.2015 tarihinde ARFF Derneği ile Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından organize edilen ve Türk Ulaşım - Sen ile Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkez yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, özelde ARFF Memurları ve Güvenlik Görevlilerinin Genel de ise bütün DHMİ Çalışanlarının temel sorunları ve bu sorunların çözüm yolları ile ilgili yapılan değerlendirmeler neticesinde takip edilecek yol haritası üzerinde fikir birliğine varılmıştır. Buna göre; Toplantıya katılan 2 sendika ve 2 dernek yöneticilerinden oluşan geçici bir komisyonun kurulmasına ve bu komisyon marifeti ile de DHMİ de faaliyet gösteren bütün diğer sivil toplum kuruluşlarının yetkililerinin de katılacağı daha geniş katılımlı bir toplantının en kısa sürede gerçekleştirilmesine, yol haritasına son şeklinin verilmesine ve bununla ilgili olarak da ortak bir deklarasyon metni hazırlanarak kamuoyu ile paylaşılmasına karar verilmiştir.
28.02.2015
Hava Arama ve Kurtarma Derneği Genel Başkanı Sayın Hasip YÜCEL Derneğimizi ziyaretinde Dernek Genel Başkanımız Sayın Şinasi MURATOĞLU ve yönetim kurulu üyelerimizle yapılan samimi sohbette gündemdeki ortak sorunlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Yapılan istişare neticesinde ortak sorunların çözümünde sivil toplum kuruluşlarının birbirleriyle dayanışma içerisinde ortak platformlarda hareket edilebileceği konusunda fikir birliğine varılmıştır. Hava Arama ve Kurtarma Derneği Baskanı ve değerli üyeleri ile Arff memuru mesai arkadaşlarımıza Derneğimiz ve meslektaşlarımız adına teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
24.02.2015
ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL HAVALİMANI PERSONEL SERVİSİNDE KAZA GEÇİREN BÜTÜN PERSONELİMİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DİLERİZ. YARALANAN ARKADAŞLARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ. DERNEK YÖNETİM KURULU ADINA GENEL BAŞKAN ŞİNASİ MURATOĞLU
16.02.2015
Derneğimiz Oteller ve araç kiralama firmaları ile anlaşma yapmıştır. Anlaşmalı otel ve araç kiralama şirketleriyle yapılan anlaşmalar çerçevesinde üylerimize özel avantajlar sağlanmıştır. Havayolu şirketleriylede görüşmelerimiz devam etmektedir. Anlaşmalı firmalar ile ilgili bilgiler internet sitemizden sizlere duyurulacaktır. Detaylı bilgi almak için Üyelerimize Avantajlar bölümüne bakınız lütfen. Derneğimizin konuyla ilgili yetkili kişileri ve irtibat bilgileri için devama bakınız lütfen.
04.02.2015
Strateji Geliştirme Kurulumuz 13 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da dernek merkezinde toplanarak aşağıdaki konu başlıklarını görüşülmüştür. Detaylı bilgi için konu devamına bakınız.
26.01.2015
... 10 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret153093
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
TEŞKİLAT ŞEMASI