HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği Yönetimi olarak Sn. Fikret Bağca'ya şükranlarımızı sunar, çalışanlarında başarılar dileriz. Iğdır Dernek Temsilciliğimizin Açıklamaları; Iğdır Havalimanı Müdürü sayın Fikret BAĞCA' ya, Güvenlik personeline göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka nedeniyle; Aynı zamanda kendisininde eski bir Koruma ve Güvenlik Görevlisi olması münasebetiyle , Derneğimizin kendisine şükran-en layık gördüğü plaketi, Iğdır Havalimanı Koruma ve Güvenlik Şef Vekili Erhan BAHADIR sayın müdürümüze makamında teslim etmiştir. Müdürümüz sayın Fikret BAĞCA, bu plaketin kendisini çok memnun ettiğini dile getirmiş ve derneğimizin şimdiye kadar göstermiş olduğu başarının kısa sürede uzun vadeli başarılar getirdiğini söyleyerek tüm dernek çalışanlarına ve güvenlik personellerine selamlarını iletmiştir.
22.10.2014
17-18 Ekim’de WOW Convention Center’da düzenlenecek fuarın ana sponsorluğunu Türk Hava Yolları, altın sponsorluğunu AFA - Girne Amerikan Üniversitesi ve bronz sponsorluğunu AnadoluJet üstleniyor. IFTE 2014; Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu’dan 100’ün üzerinde katılımcı firmayı, 10 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlayacak.
12.10.2014
Mübarek Kurban Bayramı'nın ülkemizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. Şinasi MURATOĞLU
04.10.2014
Konya Havalimanında Görevli Meslektaşımıza karşı yapılan hakaret ve görevini yaptığı için kendisine karşı yapılan yanlış tutum ve davranışlar sebebi ile Dernek Hukuk kurulumuzun girişimiyle 21.06.2013 de dava açılmıştı. Açılan dava sonuçlanmıştır. Mahkeme kararı için başlığa tıklayınız. Derneğimizin Üyeleri Meslektaşlarımıza yapılan her haksız tutumun karşısında ve arkadaşlarımızın yanındayız.
10.09.2014
Dernek Genel Başkanımız Yönetim Kurulu Üyelerimizle UDHB Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e tebrik ve tanışma ziyareti gerçekleştirdi. Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU Derneğinizin amaç ve faaliyetletleri ile ilgili bilgilendirme yapmış ve Sivil havacılık güvenliği alanındaki sorunları ve çözüm önerilerimiz üzerinde değerlendirme yaparak ilgili raporumuzu dosya olarak sunmuştur. Bu alanda yapılacak olan çalışmalara da aktif olarak katılmaya ve görev almaya istekli olduğumuzu bildirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN Bakanlığımız ulaştırma hizmeti görevinin tüm personeli, çalışanlarıyla birlikte bu işin yapılacağı ve başarılacağını dile getirmişlerdir. Müsteşarımız Sn. Feridun BİLGİN'e yeni görevinde başarılar diler, samimi ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
01.07.2014
Kurumda Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmakta iken Sağlık şartları gerekçesiyle Hakem Hastane tarafından ''Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz'' raporu verilmiştir. Bu rapor nedeniyle kurum emekliliğe sevk işlemi gerçekleştirmiştir. İdare mahkemesine açılan dava sunucunda emeklilik işleminin yürütmesinin durdurulmasına karar verilmiştir. Mahkeme Kararı için konu başlığına tıklayınız.
03.06.2014
Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şinasi MURATOĞLU beraberinde Genel Sekreterimiz Şükrü ÇANKAYA ve Mali İşler Sorumlumuz Erhan ALPARSLAN ile birlikte 14-17/05/2014 tarihlerinde sırasıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas/Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Antalya Havalimanında Havalimanı Yetkilileri ve değerli üyelerimizle istişare ve bilgilendirme toplantıları yapmak üzere ziyaretlerde bulunmuşlardır.
23.05.2014
Dernek Genel Başkanımız Sn. Şinasi MURATOĞLU ve yönetimden Erhan ALPARSLAN , Şükrü ÇANKAYA 'nın katılımlarıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanında Derneğimizin faliyetleri hakkında bir toplantı yapılmıştır.
15.05.2014
Derneğimiz 23.04.2014 tarihinde DHMİ’de faaliyet gösteren Derneklerle Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nde yapılan istişare toplantısına katılım yapmıştır. Türk Ulaşım Sendikası Genel Başkanı Sn.Şerafeddin DENİZ ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin hazır bulunduğu toplantılarda, personeli ilgilendiren konular üzerinde fikir alışverişi yapılarak izlenilmesi gereken yollar belirlenmiştir.
25.04.2014
Katılım için haber başlığına klikleyerek devam ediniz. Değerli Arkadaşlar katılacağımız UHUK (V. Ulusal Havacılık ve Uzay Konferansı ) için Strateji Kurulumuz tarafından Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Uzman Akademisyenlerle beraber çalışma yapılmaktadır.Havalimanlarında Görev Yapan Güvenlik Personelleri Hakkında “MESLEĞE BAĞLILIK VE ORGANİZASYONA BAĞLILIK ARASINDAKİ İLİŞKİ” Araştırma Anketini doldurarak katkı Sunmanıźı önemle rica ederiz. Konferans için detaylı bilgi web adresi http://www.uhuk.org.tr
29.03.2014
... 10 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret146163
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° -3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.94973.9655
Euro4.63454.6531
TEŞKİLAT ŞEMASI