HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Güvenlik görevlisinin 'Özel Güvenlik Görevlisi Olamaz' raporu neticesinde kurum tarafından tesis edilen emeklilik işlemini idare mahkemesinde açılan dava ile yürütmesini durdurmuştu. İstanbul 9. İdare Mahkemesi emeklilik işleminin iptal edilmesine karar vermiştir. Karar metni için konu başlığına tıklayınız. (Mahkeme kararları dosyası emeklilik işleminin durdurulması)
02.11.2014
07.09.2015
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum... Şinasi MURATOĞLU
30.08.2015
AMAÇLARI ; SINIRLARI AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KANI İLE ÇİZİLMİŞ,BU CENNET VATANIMIZI BÖLMEK OLAN,BİR ARADA YAŞAMA DUYGUSU VE ŞUURUNDAN YOKSUN,DEVLETİN İMKANLARINDAN YARARLANAN VE BUNLARI İNKAR EDEREK YOKLUK POLİTİKALARI GÜDEN,DÜRÜST VATANDAŞLARIN ÖDEDİĞİ VERGİLERLE YAPILAN KAMU BİNALARINI YAKAN YAPILACAK HİZMETLERİ ENGELLEYEN RESMİ SİVİL VATANDAŞLARIMIZI HAİNCE SALDIRILARLA ŞEHİT EDEN ŞEREF YOKSUNU PKK TERÖR ÖRGÜTÜ VE SEMPATİZANLARINI SİİRT VOR İSTASYONUNA YAPTIKLARI HAİN SALDIRI NEDENİYLE ŞİDDETLE KINIYOR ŞAHSIM VE YÖNETİM KURULU ADINA GÜVENLİK PERSONELİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLİYORUZ.
07.08.2015
20.07.2015
Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım. ŞİNASİ MURATOĞLU
16.07.2015
DHMİ DERNEKLERİNİN BİRLİKTE ORGANİZE ETTİKLERİ İFTAR YEMEĞİNDE SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ SERDAR HÜSEYİN YILDIRIM GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ CELAL ÖZUĞUR DAİRE BAŞKANIMIZ SERBAY SAĞLIK DERNEK BAŞKANLARI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE ÜYELERİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞMİŞTİR.
16.07.2015
BU GECE KULUN YALVARIŞ VE YAKARIŞLARINI YÜCE MEVLA'YA SUNACAĞI VE O'NUN SONSUZ AFFINDAN, MERHAMETİNDEN, İYİLİĞİNDEN BOL BOL YARARLANACAĞI UMUT, HUZUR VE MÜJDE GECESİDİR.KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN. ŞİNASİ MURATOĞLU
13.07.2015
Değerli Üyelerimiz! 13 Haziran 2015 tarihinde Havalimanı Güvenlik Memurları Derneğinin Temsilcileri ile İstişare Toplantısını, 14 Haziran 2015 tarihinde ise; 2. Olağan Genel Kurulumuzu birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının üst seviyelerde yaşandığı bir ortamda yapmış bulunmaktayız. Temsilcilerimiz ile yapılan İstişare Toplantısı, siz değerli üyelerimizden gelen dilek, temenni, öneri ve isteklerin tartışılarak, çözüm önerileri ile birlikte gelecek dönemde Derneğimizin Yönetim Kuruluna bir yol haritası çizilmesine olanak sağlamıştır.
18.06.2015
14.06.2015
... 10 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret159196
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71744.7363
Euro5.52015.5422
TEŞKİLAT ŞEMASI