HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Amasya Merzifon Havalimani Tavsandagi SSR istasyonu personeli SAFAK YALCINKAYA Hakkin rahmetine kavusmustur.Meslektasimiza Allahtan Rahmet tum sevenlerine sabir ve bassagligi dileriz. Camiamizin basi sagolsun.
24.01.2017
Terör bir kez daha çirkin yüzünü göstermiş olup, geçen hafta İstanbul bugün Kayseri'de onlarca vatandaşımız, polisimiz, askerimiz şehit olmuş ve yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Ailelerine sabır diliyor, Milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu alçakça saldırıları dernek yönetim kurulu olarak şiddetle kınıyoruz. Terör destekçilerini lanetliyoruz. Ancak şuda bilinmelidir ki, bu alçakça ve hain saldırılar milletimizi yolundan döndüremeyecek aksine bizi birbirimize kenetleyerek, birlik ve beraberliğimize asla mani olamayacaktır... Saygılarımızla. Dernek yönetim kurulu
17.12.2016
15.12.2016
15.12.2016
Genel Müdürlüğümüzün göndermiş olduğu yaş ile ilgili yazıda isteğe bağlı 50 yaşına gelen Koruma ve Güvenlik Görevlilerinin Apron memurluğuna geçişi ile arkadaşlarımızın yorumları tartışmalara neden olmuş hatta birbirlerini kırma noktasına getirmiştir. Öncelikle yapılan çalışmalar sorunların çözüm noktasında ilk adımlarını atmıştır.
13.12.2016
Sivil havacılık faaliyetlerimizin, uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar çerçevesinde uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinden taviz verilmeden sürdürülmesi için tüm gayretimizle çalışmaya devam etmekteyiz. Bu konudaki çalışmalarımız küresel düzeyde daha büyük bir gayretle sürdürülecektir. Bu vesile ile başta sektörde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarımızın, sivil havacılık çalışanlarının 7 Aralık Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nü kutluyorum. Saygılarımla Şinasi MURATOĞLU
07.12.2016
10.11.2016
HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU OLARAK YENİ ATANAN GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FUNDA OCAK HANIMEFENDİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNULMUŞTUR.ZİYARETİMİZDEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİREN SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ YILLARDIR BU KURUMUN İÇİNDE ÇALIŞTIĞINI KURUMU VE GÜVENLİK PERSONELİNİ İYİ TANIDIĞINI SORUNLARIN FARKINDA OLDUĞUNU ÇÖZÜM AŞAMASINDA GEREKLİ DESTEĞİ VERECEĞİNİ BELİRTMİŞTİR.KENDİSİNE SAMİMİ YAKLAŞIMI VE GÖRÜŞLERİNE TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.
10.10.2016
CUMHURBAŞKANLIĞINA Derneğimiz tarafından sunulacak yasa tasarısı tamamlanma aşamasına getirilmiştir.Degerli zamanlarını bizlere ayıran görüşleri, önerileri ve çalışmaları ile bizlere desteğini esirgemeyen Hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
01.10.2016
01.10.2016
 6  ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret168222
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 23° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.67865.7013
Euro6.56326.5895
TEŞKİLAT ŞEMASI