HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Genel Müdürlüğümüzün göndermiş olduğu yaş ile ilgili yazıda isteğe bağlı 50 yaşına gelen Koruma ve Güvenlik Görevlilerinin Apron memurluğuna geçişi ile arkadaşlarımızın yorumları tartışmalara neden olmuş hatta birbirlerini kırma noktasına getirmiştir. Öncelikle yapılan çalışmalar sorunların çözüm noktasında ilk adımlarını atmıştır.
13.12.2016
Sivil havacılık faaliyetlerimizin, uluslararası kuruluşların belirlediği standartlar çerçevesinde uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinden taviz verilmeden sürdürülmesi için tüm gayretimizle çalışmaya devam etmekteyiz. Bu konudaki çalışmalarımız küresel düzeyde daha büyük bir gayretle sürdürülecektir. Bu vesile ile başta sektörde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarımızın, sivil havacılık çalışanlarının 7 Aralık Uluslararası Sivil Havacılık Günü’nü kutluyorum. Saygılarımla Şinasi MURATOĞLU
07.12.2016
10.11.2016
HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU OLARAK YENİ ATANAN GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FUNDA OCAK HANIMEFENDİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNULMUŞTUR.ZİYARETİMİZDEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİREN SAYIN GENEL MÜDÜRÜMÜZ YILLARDIR BU KURUMUN İÇİNDE ÇALIŞTIĞINI KURUMU VE GÜVENLİK PERSONELİNİ İYİ TANIDIĞINI SORUNLARIN FARKINDA OLDUĞUNU ÇÖZÜM AŞAMASINDA GEREKLİ DESTEĞİ VERECEĞİNİ BELİRTMİŞTİR.KENDİSİNE SAMİMİ YAKLAŞIMI VE GÖRÜŞLERİNE TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.
10.10.2016
CUMHURBAŞKANLIĞINA Derneğimiz tarafından sunulacak yasa tasarısı tamamlanma aşamasına getirilmiştir.Degerli zamanlarını bizlere ayıran görüşleri, önerileri ve çalışmaları ile bizlere desteğini esirgemeyen Hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
01.10.2016
01.10.2016
28.08.2016
ÜYELERİMİZDEN GELEN YOĞUN İSTEK ÜZERİNE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ YARDIM KAMPANYASINA KATKI SAGLAMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ SİTEMİZDE DOSYALAR BÖLÜMÜNDEN TEMİN EDEBİLECEGİNİZ DİLEKÇE İLE KATILIM SAĞLAYABİLİRLER.
11.08.2016
18.07.2016
BU TERÖR SALDIRILARINDA ŞEHİT OLAN KOLLUK KUVVETLERİMİZE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH RAHMET EYLESİN.TÜRKİYE CUMHURİYETİ BU SALDIRILARI BERTARAF EDECEK VE VATANIMIZIN BÜTÜNLÜGÜNÜ SAGLAYACAK GÜÇTEDİR.BU ZOR GÜNLERİ BİRLİK VE BERABER EL BİRLİGİYLE AŞMAK DİLEGİYLE HERKESE GEÇMİŞ OLSUN
16.07.2016
 4  ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret153093
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
TEŞKİLAT ŞEMASI