HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Derneğimizin Mesleki Yeterlilik Kurumuna ziyaretinde Sivil Havacılık Güvenliğinin meslek tanımının yapılması hakkında Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sayın Adem CEYLAN Başkan yardımcısı Sayın Beyhan SARI ile yapılan görüşmelerde Derneğimiz ve çalışmaları hakkında bilgi verilmiş olup Sivil Havacılık Güvenliğinin Mesleki tanımının yapılması konusunda fikir alışverişinde bulunulmuştur.
30.05.2017
Mesleki Yeterlilik Kurumunun düzenlediği Özel Güvenlik Meslek Haritası Çalıştayına davet edilen Derneğimiz adına Başkanımız Şinasi MURATOĞLU Genel Sekreterimiz Cem UYSALLI Strateji Kurulu olarak Rıza DEĞİRMENCİ,Yener KARDEŞ ve Yrd.Doç.Dr Savaş Selehattin ATEŞ hocamız katılım sağlamışlardır.Çalıştayda Özel Güvenlik Meslek Tanımı konusunda görüşlerimiz aktarılmıştır.Havalimanları Güvenlik Personelinin branşlaşması Sivil Havacılık Kanunlarına uygun bir şekilde meslek tanımında yer alması konusundaki taleplerimizi İlettik.Bu konuda kurulacak komisyonda görev alma talebimize olumlu yaklaşılmıştır.
22.05.2017
18.05.2017
22.04.2017
Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır. Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır. Çanakkale şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyor, ruhları şad olsun...Şinasi MURATOĞLU
18.03.2017
Kıymetli Meslektaşlarım.Bu yıl 2. düzenlemiş olduğumuz 1 MART HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI gününde bizleri yalnız bırakmayan Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar yardımcımız Orhan BİRDAL’a, Havacılık Acil Yardım Güvenlik Daire başkanı Serbay SAĞLIK’ a değerli yöneticilerimize ve katılım sağlayan tüm Konuklarımıza Şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum Değerli meslektaşlarım 1 mart havalimanları Güvenlik Memurları günü tüm Havalimanlarında çalışan Güvenlik Memurlarının günüdür. Tekrar bu mesleği layıkıyla ifa eden tüm Meslektaşlarımın gününü kutluyorum. Başarılar diliyorum.Şinasi Muratoğlu
04.03.2017
Amasya Merzifon Havalimani Tavsandagi SSR istasyonu personeli SAFAK YALCINKAYA Hakkin rahmetine kavusmustur.Meslektasimiza Allahtan Rahmet tum sevenlerine sabir ve bassagligi dileriz. Camiamizin basi sagolsun.
24.01.2017
Terör bir kez daha çirkin yüzünü göstermiş olup, geçen hafta İstanbul bugün Kayseri'de onlarca vatandaşımız, polisimiz, askerimiz şehit olmuş ve yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun. Ailelerine sabır diliyor, Milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu alçakça saldırıları dernek yönetim kurulu olarak şiddetle kınıyoruz. Terör destekçilerini lanetliyoruz. Ancak şuda bilinmelidir ki, bu alçakça ve hain saldırılar milletimizi yolundan döndüremeyecek aksine bizi birbirimize kenetleyerek, birlik ve beraberliğimize asla mani olamayacaktır... Saygılarımızla. Dernek yönetim kurulu
17.12.2016
15.12.2016
15.12.2016
 3  ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret153093
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
TEŞKİLAT ŞEMASI