HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

Dernek yönetimimiz Güvenlik Daire Başkanımız Sayın Fuat AKAR ile yapmış olduğu görüşmede Havalimanı Temsilciler toplantısında görüşülen ve iletilen sorunlar kendilerine iletilmiş bir an önce çözüme kavuşturulması için Daire başkanlığınca çalışma başlatılması talep edilmiştir. Konuyla ilğili iletilen belgelere ulaşmak için devam butonuna tıklayınız.
14.11.2013
Kurum içi verilen eğitim ve kurslar'da, geçici görevlendirmelerde adaletli olunması konusu Genel Müdürümüzle öncelikli olarak görüşülecektir.
07.11.2013
Yönetim kurulumuz, Havalimanları temsilcilerimiz yapmış oldukları toplantına güvenliğin ortak sorunları Limanların problemleri ve çözüm önerileri istişare edilerek bu güne kadar yapılan ve yapılması gereken çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
27.10.2013
Sevgili Meslektaşlarım, Sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçireceğiniz bir Bayram dilerim. Şinasi MURATOĞLU
15.10.2013
Kurumumuzda yapılacak olan Koruma güvenlik Şeflik sınavı yönetmeliğin değişmesiyle iptal edilmiştir.
20.09.2013
Kurumumuzda yapılacak olan Güvenlik şefliği sınavı, üyelerimizden gelen mevcut yönetmeliğin haksızlıklara neden olacağına dair görüş ve öneriler üzerine bir çalışma yapılarak yetkili kişilerle paylaşılmıştır. BTS tarafından Devlet Personel Başkanlığına yapmış oldukları başvuru sonuç vermiş olup ilgili yönetmeliğin 16. maddesi ile personel değerlendirme formu(Puanlama sistemi) yürürlükten kaldırıldığı tebliğ edilmiştir.Emegi geçen sendika yetkililerine derneğimiz adına teşekkür ederiz. BTS ile Devlet Personel Başkanlığı arasında yapılan yazışmalar yazının devamındadır.
10.09.2013
Dernegimizin kurulduğu günden beri desteğini bizden esirgemeyen Havacılık Sağlık ve Güvenlik D.Başkanınımız Sayın Fuat AKAR yaptıgı konuşmada Sivil havacılık güvenliginin önemini ve bu önemin her geçen gün dahada anlaşıldığını, el birliğiyle yapılacak çalışmalarla sivil havacılık sektörüne katkıların dahada güçlü devam edeceğini belirterek,Dernegimizin kuruluşunda emeği geçenlere ve desteklerini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ederek,Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni etmiştir
30.08.2013
12.08.2013
Derneğimizin düzenlediği iftar yemeğinde bir çok sivil toplum örgütlerinin katılımıyla dernegimizin kuruluşu kutlanmıştır.Kısa bir konuşma yapan Sayın Başkanımız Şinasi MURATOĞLU bu etkinliğe katılan, katılamayıp manevi desteklerini esirgemeyen üyelerimize teşekkürlerini sunmuş,kısaca kuruluş amacımızı ve hedeflerimizi katılanlarla paylaşmıştır.
03.08.2013
27.06.2013 saat 22:00 sıralarında Adana Havalimanı Çevre kulesinde Nöbetçi arkadaşımız İrade AVLUK kalabalık bir grubun attığı Molotof ve de taşlı saldırısında kulede çıkan yangın sonrası yaralanmıştır.Bu saldırıyı şiddetle kınıyor arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diyoruz. Derneğimiz bu olayın takipçisi olarak, Adana havalimanında bir an önce bu gibi saldırıların bir daha olmaması için gerekli önlemlerin ivedilikle alınması konusunda ısrarcı olacaktır. Derneğimizin girişimleri sonucunda Kurumumuzda yetkili olan Türk Ulaşım sendikasının kuruma konu ile ilgili yazısı ektedir devama bakınız lütfen.
21.07.2013
... 18 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret159196
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71744.7363
Euro5.52015.5422
TEŞKİLAT ŞEMASI