HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI  DERNEĞİ
AIRPORTS SECURITY OFFICERS ASSOCIATION


Anasayfa

12.08.2013
Derneğimizin düzenlediği iftar yemeğinde bir çok sivil toplum örgütlerinin katılımıyla dernegimizin kuruluşu kutlanmıştır.Kısa bir konuşma yapan Sayın Başkanımız Şinasi MURATOĞLU bu etkinliğe katılan, katılamayıp manevi desteklerini esirgemeyen üyelerimize teşekkürlerini sunmuş,kısaca kuruluş amacımızı ve hedeflerimizi katılanlarla paylaşmıştır.
03.08.2013
27.06.2013 saat 22:00 sıralarında Adana Havalimanı Çevre kulesinde Nöbetçi arkadaşımız İrade AVLUK kalabalık bir grubun attığı Molotof ve de taşlı saldırısında kulede çıkan yangın sonrası yaralanmıştır.Bu saldırıyı şiddetle kınıyor arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diyoruz. Derneğimiz bu olayın takipçisi olarak, Adana havalimanında bir an önce bu gibi saldırıların bir daha olmaması için gerekli önlemlerin ivedilikle alınması konusunda ısrarcı olacaktır. Derneğimizin girişimleri sonucunda Kurumumuzda yetkili olan Türk Ulaşım sendikasının kuruma konu ile ilgili yazısı ektedir devama bakınız lütfen.
21.07.2013
Genel Müdürümüz ziyaret edildi, dernek olarak yaptığımız ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi.Ayrıca mesleki sorunlarımız ,özlük haklarımız konusunda, görevdeki karşılaştığımız sorunlar ve çalışma koşullarımız ile ilgili yaptığımız çalışmalar iletildi. Mesleki konularda özellikle sivil havacılık güvenliği dalında yapılacak çalışmalardan memnuniyet duyacaklarını bu konuda tamamen destek olacaklarını ilettiler.İlettiğimiz sorunlarımızın çözümünde olumlu bir yaklaşım gösteren Genel Müdürümüz Sayın Orhan BİRDAL' a gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Detaylı bilgi ve sunulan rapor için lütfen sayfanın devamına bakınız
26.04.2013
Dernek yönetimimiz Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Nazmi GÜZEL ,Genel Başkan Yardımcıları M. Ali ULUSOY ve Z. Gürol TOKER’LE Hem tanışma hemde Güvenlik görevlilerin sorunları , yapılması gerekenleri görüşerek fikir alışverişinde bulunulmuştur.
14.04.2013
Dernegimizin üye listesi yayınlanmıştır eksiklikleri lütfen bizlere mail,telefonla bildiriniz
01.04.2013
Değerli meslektaşlarım, bildiğiniz gibi Derneğimizin kuruluş aşaması tamamlanmış olup Dernekler kanununa göre ikinci aşaması olan 1.Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirmemize sıra gelmiştir.
31.03.2013
3.ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK SEMPOZYUMUNA KATILIMIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
18.03.2013
KAHRAMANMARAŞ'ta Düzenlenen "Türkiye'de Özel Güvenlik Mensuplarının Sıkıntıları ve Çözüm Yolları'' Konulu ULUSAL ÖZEL GÜVENLİK PANELİNE Katılım gerçekleştirildi.
18.03.2013
YENİ KURULAN DAİRE BAŞKANLIĞIMIZDAN BEKLENTİLERİNİZİ , KILIK KIYAFET VE ÜNİFORMALARLA İLGİLİ ÖNERİLERİNİZİ İLETİŞİM SAYFAMIZI KULLANARAK EN KISA ZAMANDA LÜTFEN İLETİNİZ. Not:Üniforma ve kılık kıyafet ile ilgili önerilerinizi mümkünse resimli olarak gönderiniz.
03.03.2013
... 17 ...

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ

 

Kılık kıyafet çalışmaları uzun uğraşlar neticesinde nihayet sonuçlanmış olup; Kanvas pantolon ve tişörtler haziran ayı sonuna kadar herkese ulaştırılmaya çalışılacak ve giyilecektir.

 

Bu özverili çalışmaya en başından beri desteğini esirgemeyen Havacılık Acil Yardım ve Güvenlik Dairesi Başkanı Serbay SAĞLIK, Derneğimiz Başkanı Şinasi MURATOĞLU’na ve  bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

YÖNETİM ORGANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret153093
Site Haritası
DERNEK HAKKINDA
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 3°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
TEŞKİLAT ŞEMASI